Covid-19 nie odpuszcza. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, firma SWISS KRONO nie pozostaje obojętna. Na walkę z pandemią firma z Żar przeznaczyła już ponad 1.000.000 zł.
Pomoc trafiła do szpitali w woj. lubuskim (w Żarach do 105 Szpitala Wojskowego oraz Szpitala na Wyspie, a także do szpitali w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp.), oraz do placówki medycznej w Poznaniu.
Ponadto firma Swiss Krono zorganizowała Koncert Noworoczny, pt. „Niech kwitnie nadzieja w Nas”, który odbył się on-line 29.01.21 r.
Tym wyjątkowym muzycznym wydarzeniem Swiss Krono chciało podziękować medykom oraz wszystkim zaangażowanym w walkę z koronawirusem, którzy z wielkim poświęceniem i oddaniem każdego dnia, niezłomnie walczą o nasze bezpieczeństwo i zdrowie
Dziękujemy!